Скімерний і переливний басейн. Що краще?

Коли проектування басейну знаходиться на початковому етапі, потрібно вирішити важливе питання: який тип басейну ідеально підійде? Що вибрати? Якщо Ви вирішили побудувати басейн в Чернівцях, компанія «Аквацентр» допоможе дізнатися вартість робіт. Потрібно набрати менеджера «Аквацентр» і отримати консультацію.  +38 (095) 291 66 61

Спочатку потрібно розібратися, в чому ж полягають головні відмінності скімерного і переливного басейну? Найголовніша з них – спосіб забору води та його система.

Переливні басейни продумані таким чином, що вода може знаходитися на рівні окрайки басейну. Вона переливається через борт і зливається в спеціальні лотки (вони присутні по всьому периметру чаші водойми). Потім рідина направляється в технічне приміщення з резервуаром. Шлях, який контролюється насосом, проходить через фільтри і нагрівачі зі станцією хімічної очистки. Після цього вода знову потрапляє в басейн. Фільтрована рідина має подачу з чашевого дна. Це дозволяє здійснювати осадове зменшення грязьових частинок.

Система фільтрації переливного типу завжди вважалася більш ефективною. Громадські будівлі та приватні проекти – ідеальне місце для будівництва таких басейнів. Переливна залізобетонна водойма має потребу в установці додаткової споруди. Для неї в технічному приміщенні потрібно місце (приблизно 15% від загальної місткості літражу басейну).

Ще зовсім недавно великим словом «ні» читалася ціна переливного басейну. Іноді вартість проекту перевищувала в два рази ціну скімерного басейну. Але прогрес йде вперед. І нанотехнології роблять можливим проектування залізобетонних і композитних басейнів. У комплекті до композитного переливного басейну в заводських умовах виготовляються жолоби і магістральні комунікації. Повністю укомплектований набір відправляється на об’єкт. Це дуже зручно і не так затратно.

Скімерний басейн має більш просту систему руху рідини. Вода басейну тримається на рівні 20 см нижче борту. Вода всмоктується через спеціально призначені вікна стінок басейну (вони так і називаються – скімери). Рідина проходить фільтрацію і водонагрівання, потрапляючи в станцію хімічної очищення, і звідти потрапляє знову в басейн.

Скімерний варіант басейну не зобов’язує будувати великі приміщення. І це вдвічі здешевлює ціну робіт для проекту.

Дуже важливий момент! Те, яку систему Ви виберете для майбутнього басейну, визначає не тільки вартість і технічні показники, а й дизайн водойми. Якщо Вас цікавить вартість басейну під ключ в Чернівцях, компанія «Аквацентр» з радістю Вас проконсультує.