Виробники фільтрів для води з кожним днем пропонують споживачеві все більше варіантів своїх товарів. Але цим вони тільки ускладнюють вибір та не усвідомлено збивають з пантелику потенційних покупців. Так вже склалося історично, що сучасна людина підсвідомо залежить від красивої картинки. Ну ось стоять на полиці магазину фільтри: синенькі, зелененькі, червоненькі … але який з них підходить саме Вам? Як влаштований його механізм і чи принесе він користь для здоров’я? Дуже важлива інформація про фільтри – це дані про швидкість та ступінь очищення. Адже головна мета покупки фільтра – позбавлення від бактерій, хлорних домішок і металів. Важливий показник – ресурс картриджа. Від цієї характеристики залежить довговічність фільтрувального елемента. Всі ключові пункти для вибору фільтра стають відомими якщо уточнити деталі внутрішнього устрою картриджа. Всередині фільтра завжди є речовина, що поглинає шкідливі елементи. Її називають сорбент фільтра. Найпоширеніший сорбент – активоване вугілля. Крім нього використовується доломіт. Це звичайна подрібнена щебінка. Основна вимога до сорбентів – здатність поглинання забруднення.

Перед тим, як купувати фільтр потрібно задати собі кілька питань. Перше питання: який стан води, яка буде очищатися і які її характеристики потрібно поліпшити? Відповідь можна отримати в результаті хімічного лабораторного аналізу. Але у кого є на це час? Краще зателефонувати нашим фахівцям, і вони зроблять аналіз води прямо у Вас вдома. Другий важливий момент – витрата води і застосування очищеної рідини. І звичайно ж не маловажний питання – де буде встановлений фільтр?
Фільтри побутового виду бувають двох типів – наливні та проточні. Наливні популярні через свою доступність, але їх мінус – не великий ресурс очищення. Проточні фільтри коштують дорожче. Але їх ресурс набагато перевищує показники фільтрів глеків. Розміщуються проточні фільтри на мийці. Її стільниця – місце кріплення крана-змішувача і окремого крана з подачею очищеної води. При необхідності доочищення води з водопроводу або свердловини варто пам’ятати про те, що така вода має особливо високу «жорсткість» і найбільший рівень хлору. Про підземні води існують дані, які свідчать про надмірний вміст заліза і марганцю. Також тут домінують солі жорсткості.
Існують багато видів фільтрів. Наливний, проточний, фільтр зворотного осмосу. У Чернівцях недорого купити цю продукцію можливо у нас. Але для того, щоб зробити правильний вибір потрібно звернутися до наших фахівців. Вони проаналізують хімічний склад води і визначать тип фільтра, який Вам ідеально підійде. Наші співробітники нададуть Вам всю необхідну інформацію про фільтри і проконсультують Вас. Під час вибору фільтра для води виникає дуже багато питань. Яка з технологій очищення найкраща? Яке обладнання впорається з поставленими завданнями? Скільки воно коштує? Чи є гарантії високої якості очищеної води і чи дійсно вода після фільтрації стає корисною для споживача?

Всі ці питання вимагають відповідей. І вони є у консультантів магазину «Аквацентр». Ми безкоштовно зробимо аналіз води, яку Ви вживаєте. Ваш будинок, організація, в якій Ви працюєте, дача – всі найголовніші місця Вашої життєдіяльності повинні мати джерело чистої води для вживання. І ми знаємо як Вам в цьому допомогти. Високоякісне очищення води і міцне здоров’я Вам гарантовані. Наші експерти допоможуть розібратися в складному питанні чистої та корисної води. Обираючи наш магазин Ви обираєте не просто великий асортимент товарів, а стовідсоткову якість обслуговування і фільтри, які точно принесуть користь Вам, Вашим рідним, колегам і друзям.