Наша робота в Об’єднаних Арабських Еміратах

vasya/ Ӧ 26, 2017/ Кращі роботи/ 0 comments

Світ зіткнувся з гострою проблемою двадцять першого століття – недостатня кількість прісної води. Цей цінний ресурс потрібен у кожній точці цивілізованого світу. Як відомо, частка прісної води на нашій планеті становить набагато меншу частину в порівнянні з соленими водами. І мінералізація в деяких заселених місцевостях продовжує зростати, що негативно позначається на запасах прісної води. Рішення проблеми – штучне опріснення води. Вартість цієї процедури залежить від того, яке обладнання використовується. У боротьбі за питну воду вчені розробляють нові проекти очищення води від солей. Серед науковців чільне місце займають спеціалісти Аquacenter.

 

Ми володіємо великим досвідом перетворення соленої води Чорного та Азовського морів у придатну для вживання та зрошення сільськогосподарської землі, чисту та корисну воду. Демінералізація води – це та сфера, в якій Аquacenter зайняв позицію лідера. Прибережні підземні джерела мають великі запаси рідини, яка за допомогою очищення стає обезсоленою. В арсеналі компанії є найновіші технології, які сприяють мінімальним енергозатратам та не приносять екологічної шкоди. Надійність способу видалення водних солей шляхом зворотного осмосу визнана беззаперечною.

Компанія Аquacenter випускає з власного виробництва якісні системи для опріснення морських вод. Не дорога вартість обладнання та встановлення – одна з переваг наших систем. Продуктивність систем опріснення становить від 150 літрів за годину і не обмежується цим значенням.

Ми можемо перетворювати морську воду у прісну для житлових будинків, ресторанів, готелів, промислових організацій, сільськогосподарських угідь, сіл та морських суден.

В результаті роботи клієнт отримує питну воду найвищої якості. Основна перевага систем Аqualine – це інновації, які допомагають досягти потрібного результату. Опріснюючі установки морської води мають високий рівень продуктивності при різному тиску. Конструкція систем дозволяє отримувати бажаний рівень якості води при тискові в корпусі мембранних модулів не більше 30 атмосфер. Схожі установки опріснення працюють при значно більшому тиску (приблизно в два рази).

Висока енергоефективність та низька собівартість чистої води допомагає заощаджувати кошти. Багатоступінчасті насоси мають мінімальний рівень шуму та роблять увесь процес очищення тихим та зручним. Компанія Аquacenter зробила очищення води ефективним з мінімальними затратами.

Наша робота в Об’єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ)

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*