ІСТОРІЯ


Компанія «Аквацентр» тм була заснована в 1998р. в м.Донецьку. На сьогоднішній день компанія-лідер швидко розвивається на ринку водоочищення України з чисельністю близько 70 осіб та офісами в місті Донецьку (головний офіс), в Києві, і представництвами в Луганську, Одесі, Дніпропетровську, Чернівцях.


ПОСТАВКИ


Компанія «Аквацентр» тм розробила і отримала Технічні Умови на виробництво і складання фільтрів під торговою маркою «Aqualine» і «Leader» пом’якшувачів, багатоцільових фільтрів, фільтрів знезалізуючі, а також фільтрів зворотного осмосу малої і великої продуктивності. Все це надає можливість вирішувати питання в сфері очищення води, не завжди використовуючи стандартні рішення, і при цьому за дуже збалансованою вартістю.


ДОСЛІДЖЕННЯ, НАВЧАННЯ


Компанія «Аквацентр» тм має в розпорядженні складські та складальні приміщення загальною площею понад 5000 м2, що дає можливість мати на складі постійний асортимент систем водоочистки, а також проводити тестування роботи нового обладнання, проводити наукові експерименти, дослідження і спостереження, відділом технології, відділом монтажу та відділом сервісу.

Компанія «Аквацентр» тм проводить семінари для своїх менеджерів з продажу, інформуючи про нові продукти на ринку водоочищення, про проблеми пов’язані з водою, тим самим наші клієнти завжди дізнаються від менеджерів про найкращі способи отримання чистої води.


ЦІНА, ГАРАНТІЯ, СЕРВІС


Компанія «Аквацентр» тм яввляется виробником фільтрів під торговою маркою «Aqualine», «Leader» що дає можливість надати найбільш вигідні ціни для наших клієнтів, надати хороші гарантії на обладнання, а наявність складу запчастин – швидке реагування на будь-які збої і неполадки обладнання нашою сервісною службою 24 год на добу.